DOM-EKO Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowo Produkcyjne
ul. Wolności 44, 39-300 Mielec, tel./fax: +48 17 583 55 58

O firmie

Informacje dotyczace firmy i jej historii:

logoFirma budowlana PUHP "DOM-EKO" Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu przy ul. Wolności 44 oferuje usługi w branży ogólnobudowlanej.

Jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana jest w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS - 0000268794.

Specjalizujemy się w budowie nowych obiektów mieszkalnych, przemysłowych, użytku publicznego oraz w remontach.

Działalność gospodarcza w ramach spółki z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzimy od 2006 roku kontynuujac dorobek i tradycje znanej w regionie firmy PUHP "DOM-EKO" mgr inż. Zbigniew Lalewicz, której początek działalności sięga 1984 roku. Tak więc na rynku budowlanym działamy od połowy lat osiemdziesiątych.

Obecnie firma zatrudnia 70 osób - w tym pięciu inżynierów nadzorujących roboty. Wraz z firmami podwykonawczymi, z którymi realizujemy zadania, dysponujemy potencjałem ludzkim oraz wyposażeniem i sprzętem pozwalającym nam realizowaą duże inwestycje w generalnym wykonawstwie (bloki mieszkalne, hale przemysłowe, biurowce, ekrany akustyczne).

W trakcie realizacji zadań glówny nacisk kładziemy na solidność oraz terminowość wykonania tak by nasi zleceniodawcy, partnerzy zawsze chętnie korzystali z naszych usług.

W ramach działalności dodatkowej zajmujemy się handlem, montażem i usługami serwisowymi dotyczącymi bram garażowych, przemysłowych, systemów ogrodzeniowych oraz stolarki okiennej i drzwiowej. Od 2003 roku jesteśmy oficjalnym przedstawicielem handlowym firmy Wiśniowski, która jest aktualnie liderem w naszym regionie.

 Gwarantujemy solidną i terminową realizację prowadzonych przez nas robót.

 

 Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.